Skip to content
SKU Lenovo ThinkPad P52s

Lenovo ThinkPad P52s 15.6" i7-8550u, 16GB RAM, 512GB SSD, Quadro P500

69 990,00 Lekë 64 900,00 Lekë
Workstation me peshë të lehtë nga Lenovo, kombinon veçoritë e produktivitetit të ThinkPad me karten profesionale Grafike NVIDIA Quadro. Ai përmban procesorët më të fundit të gjeneratës së 8-të Intel Core dhe një monitor 15,6” FHD. Deri në 10 orë me një karikim të vetëm duke përdorur kombinim i baterisë dytësore.

Lenovo ThinkPad P52s 15.6" i7-8550u, 16GB RAM, 512GB SSD, Quadro P500

69 990,00 Lekë 64 900,00 Lekë
Porosit me whatsapp
Product specification details
Karte GrafikeDedikuar
MarkaLenovo
Memorje16GB
Monitori15.6"
ProcesoriIntel Core i7-8550u
Tipi Karta Grafike Nvidia Quadro P500 2GB GDDR5
Sistemi OperativWindows
Tipi MonitoritIPS Panel
Touch ScreenNo
Hard Disk / SSD SizeSSD 512GB
GjendjaI Perdorur