Skip to content
SKU HP-ZBook-17-G5-i5

HP ZBook 17 G5 Mobile Workstation Laptop, i5-8400H, 32GB, 512GB SSD, Quadro P2000

60 000,00 Lekë 57 900,00 Lekë
ZBook Workstation Laptop për punë të rënda grafike dhe inxhinjerike per renderime dhe simulime. Core i5-8400H, 32 GB RAM, SSD 500GB NVMe, Nvidia Quadro P2000 5GB

HP ZBook 17 G5 Mobile Workstation Laptop, i5-8400H, 32GB, 512GB SSD, Quadro P2000

60 000,00 Lekë 57 900,00 Lekë
Porosit me whatsapp
Product specification details
Karte GrafikeDedikuar
MarkaHP
Memorje32GB
Monitori17.3"
ProcesoriIntel Core i5-8400
Tipi Karta Grafike Nvidia Quadro P2000 5GB GDDR5
Sistemi OperativWindows
Tipi MonitoritIPS Panel
Touch ScreenNo
Hard Disk / SSD SizeSSD 512GB
GjendjaI Perdorur