Skip to content
SKU HP ZBook 15 G5-touch

HP ZBook 15 G5 Mobile Workstation Laptop, TouchScreen i7-8850H, 32RAM, 500SSD, Quadro P2000

99 000,00 Lekë 94 900,00 Lekë
ZBook Workstation Laptop për punë të rënda grafike dhe inxhinjerike per renderime dhe simulime. Monitor 15.6" Full HD, Core i7-8850H 6 Core, 32 GB RAM, SSD 500GB NVMe, Nvidia Quadro P2000

HP ZBook 15 G5 Mobile Workstation Laptop, TouchScreen i7-8850H, 32RAM, 500SSD, Quadro P2000

99 000,00 Lekë 94 900,00 Lekë
Porosit me whatsapp
Product specification details
Karte GrafikeDedikuar
MarkaHP
Memorje32GB
Monitori15.6"
ProcesoriIntel Core i7-8850H
Tipi Karta Grafike Nvidia Quadro P2000 4GB GDDR5
Sistemi OperativWindows
Tipi MonitoritIPS Panel
Touch ScreenNo
Hard Disk / SSD SizeSSD 512GB
GjendjaI Perdorur