Skip to content
SKU Lenovo ThinkPad W541 i5-4340M

Lenovo ThinkPad W541 Workstation 15.6" FHD i5-4340M, 16GB RAM, 250SSD, Quadro K1100

44 900,00 Lekë 42 500,00 Lekë
Lenovo Worstation Laptop për punë të rënda grafike dhe inxhinjerike per renderime dhe simulime. Monitor 15.6" FHD, Core i5-4340M, 16GB RAM, 250SSD, Quadro K1100 2GB DDR5

Lenovo ThinkPad W541 Workstation 15.6" FHD i5-4340M, 16GB RAM, 250SSD, Quadro K1100

44 900,00 Lekë 42 500,00 Lekë
Porosit me whatsapp
Product specification details
Karte GrafikeDedikuar
MarkaLenovo
Memorje16GB
Monitori15.6"
ProcesoriIntel Core i5-4210M
Tipi Karta GrafikeNvidia Quadro K1100M 2GB GDDR5
Sistemi OperativWindows
Tipi MonitoritIPS Panel
Touch ScreenNo
Hard Disk / SSD SizeSSD 256GB
GjendjaI Perdorur