Skip to content
SKU Apple MacBook Pro A1990 i9-9880H

Apple MacBook Pro A1990, 15 " mid-2019, i9-9880H, 16GB RAM, 512GB SSD, AMD Radeon Pro 560X

137 900,00 Lekë
MacBook Pro "Core i9" 2.3 15" (ekrani me ngjyra reale prodhim i vitit 2019, Touch Bar, (katër porta Thunderbolt 3) mundësohet nga një procesor Intel "Core i9" 2.3 GHz 14 nm, me 8 "bërthama" të pavarur të procesorit, RAM 16 GB LPDDR4 SDRAM 2400 MHz , 512 GB storage per ruajtjen e informacionit, dhe procesorë grafikë të dyfishtë -- AMD Radeon Pro 560X with 4 GB memorie të dedikuar GDDR5 -- si dhe një procesor grafik të integruar Intel UHD Graphics 630

Apple MacBook Pro A1990, 15 " mid-2019, i9-9880H, 16GB RAM, 512GB SSD, AMD Radeon Pro 560X

137 900,00 Lekë
Porosit me whatsapp
Product specification details
Karte GrafikeDedikuar
MarkaApple
Memorje16GB
Monitori15"
ProcesoriIntel Core i9-9880H
Tipi Karta GrafikeAMD Radeon RX560X 4GB
Sistemi OperativIOS
Tipi MonitoritIPS Panel
Touch ScreenNo
Hard Disk / SSD SizeSSD 512GB
GjendjaI Perdorur