Skip to content
SKU Apple MacBook Pro A1990 2018

Apple MacBook Pro A1990, 15 " mid-2018, i9-8950HK, 32GB RAM, 512GB SSD, AMD Radeon Pro 560X

144 900,00 Lekë 138 900,00 Lekë
MacBook Pro "Core i9" 2.9 15" (ekrani me ngjyra reale prodhim i vitit 2018, Touch Bar, (katër porta Thunderbolt 3) mundësohet nga një procesor Intel "Core i9" 2.9 GHz 14 nm, me 6 "bërthama" të pavarur të procesorit, RAM 32 GB LPDDR4 SDRAM 2400 MHz , 512 GB storage per ruajtjen e informacionit, dhe procesorë grafikë të dyfishtë -- AMD Radeon Pro Vega 20 me 4 GB memorie të dedikuar GDDR5 -- si dhe një procesor grafik të integruar Intel UHD Graphics 630

Apple MacBook Pro A1990, 15 " mid-2018, i9-8950HK, 32GB RAM, 512GB SSD, AMD Radeon Pro 560X

144 900,00 Lekë 138 900,00 Lekë
Porosit me whatsapp
Product specification details
Karte GrafikeDedikuar
MarkaApple
Memorje32GB
Monitori15"
ProcesoriIntel Core i9-8950HK
Tipi Karta GrafikeAMD Radeon Pro Vega 20
Sistemi OperativIOS
Tipi MonitoritIPS Panel
Touch ScreenNo
Hard Disk / SSD SizeSSD 512GB
GjendjaI Perdorur