Skip to content
SKU Seagate IronWolf Pro 8TB

Seagate IronWolf PRO 8000GB SATA HDD 3.5"

30 900,00 Lekë
IronWolf është seria e Seagate, i dizenjuar per NAS, Workstation dhe Servera. Per perdorim intensiv dhe te rende 24 ore pa pushim, i sigurte dhe i qete ne pune

Seagate IronWolf PRO 8000GB SATA HDD 3.5"

30 900,00 Lekë
Porosit me whatsapp
Product specification details
MarkaSeagate
RPM7201 rpm
Size3.5"
Hard Disk / SSD SizeHDD 8TB
GjendjaI Ri