Skip to content
SKU 500FX

Be quiet PURE BASE 500 FX Black, Mid Tower ATX Case

19 900,00 Lekë
BE QUIET! Pure Base 500 FX Black ofron ndriçim mbresëlënës me mënyra të shumta dhe fluks maksimal ajri për performancë të lartë ftohjeje. Ndriçim ARGB tek ventilatorët, pjesa e përparme dhe brenda kasës. Ngjyra dhe mënyra të shumta për një pamje individuale 4 ventilatorë Light Wings PWM për fluks të lartë ajri dhe funksionim të qetë ARGB-PWM-Hub mundëson sinkronizimin e deri në 6 komponentëve ARGB dhe 6 tifozëve PWM Paneli i përparmë me hyrje të lartë ajri dhe mbulesa e sipërme për performancë maksimale USB 3.2 Gen. 2 Lloji C për harduerin më të fundit Gati për radiatorë deri në 360 mm Garancia 3-vjeçare e prodhuesit

Be quiet PURE BASE 500 FX Black, Mid Tower ATX Case

19 900,00 Lekë
Porosit me whatsapp
Product specification details
FormaMid Tower
KategoriaKasa Kompjuteri
GjendjaI Ri