SKU MICROSTATION 08
Gaming PC Intel Ultra 7 265KF | RTX 5060 Ti | 32GB DDR5 | 1TB NVMe | Windows 11 Pro
199 900,00 Lekë
âš¡ Elite Processing Power
Powered by the Intel Ultra 7 265KF processor, this system offers outstanding multi-core performance for demanding tasks. From high-FPS gaming to heavy multitasking and content creation, this CPU ensures lightning-fast responsiveness and efficiency.
Only 3 left
Porosit me whatsapp | Marka | Assembled |
|---|---|
| Procesori | Intel Ultra 7 265KF |
| Modeli i Kartes Grafike | NVIDIA GeForce RTX 5060TI 8GB |
| Karta Grafike | Dedikuar |
| Memorje | 32GB |
| Hard Disk / SSD Size | SSD 1TB |
| Monitor | 65" |
| Sistemi Operativ | Windows |
| Gjendja | I Ri |










