SKU MICROSTATION 07
Gaming PC Intel Ultra 5 225F | RTX 5060 Eagle OC | 32GB DDR5 6400MHz | 1TB NVMe | Win 11 Pro
164 900,00 Lekë 159 900,00 Lekë
| Marka | Assembled |
|---|---|
| Procesori | Intel ultra 5 225F |
| Modeli i Kartes Grafike | NVIDIA GeForce RTX 5060 8GB |
| Karta Grafike | Dedikuar |
| Memorje | 32GB |
| Hard Disk / SSD Size | SSD 1TB |
| Monitor | 65" |
| Sistemi Operativ | Windows |
| Gjendja | I Ri |










