Skip to content
SKU 306-7G03M21-809

MSI MAG FORGE 100R Mid Tower Gaming Computer Case

9 900,00 Lekë
BE QUIET! Pure Base 500 FX Black ofron ndriçim mbresëlënës me mënyra të shumta dhe fluks maksimal ajri për performancë të lartë ftohjeje. Ndriçim ARGB tek ventilatorët, pjesa e përparme dhe brenda kasës. Ngjyra dhe mënyra të shumta për një pamje individuale 4 ventilatorë Light Wings PWM për fluks të lartë ajri dhe funksionim të qetë ARGB-PWM-Hub mundëson sinkronizimin e deri në 6 komponentëve ARGB dhe 6 tifozëve PWM Paneli i përparmë me hyrje të lartë ajri dhe mbulesa e sipërme për performancë maksimale USB 3.2 Gen. 2 Lloji C për harduerin më të fundit Gati për radiatorë deri në 360 mm Garancia 3-vjeçare e prodhuesit

MSI MAG FORGE 100R Mid Tower Gaming Computer Case

9 900,00 Lekë
Porosit me whatsapp
Product specification details
FormaMid Tower
KategoriaKasa Kompjuteri
GjendjaI Ri