Skip to content
SKU Dell UltraSharp U3014T 30

Dell UltraSharp U3014T 30 inch PremierColor QHD LED Backlit Monitor

39 900,00 Lekë
Qartësi dhe ngjyra e jashtëzakonshme për programe grafike dhe inxhinjerike. Krijoni punë precize me monitorin 30" DellTM UltraSharp U3014 me performancë të lartë që ofron fleksibilitet, efikasitet dhe kalibrim të gjerë. Dell UltraSharp U3014 është i kalibruar për të ofruar ngjyra të sakta dhe të sakta

Dell UltraSharp U3014T 30 inch PremierColor QHD LED Backlit Monitor

39 900,00 Lekë
Porosit me whatsapp
Product specification details
Madhesia30"
MarkaDell
Rezolucioni2560 x 1600
TipiGrafik
Portat LidheseDVI-D , HDMI , DisplayPort
Refresh Rate60Hz
Lloji i PanelitIPS
GjendjaI Perdorur