Skip to content
SKU 27B2H

AOC 27B2H 27 inch Full HD IPS Black LED Monitor 75Hz

21 900,00 Lekë 19 900,00 Lekë
27B2H i AOC është i pajisur me një panel IPS 27", Full HD me ngjyra të vërteta. Lidhjet VGA dhe HDMI ofrojnë fleksibilitet në pajisjet burimore. 27B2H është një konkurrent i mirë për konfigurimet me shumë monitorë falë mbështetjes së montimit VESA, 3- Dizajni anësor pa kufij dhe kënde të gjera shikimi. Plus, është i pajisur me teknologjitë LowBlue dhe FlickerFree.

AOC 27B2H 27 inch Full HD IPS Black LED Monitor 75Hz

21 900,00 Lekë 19 900,00 Lekë
Porosit me whatsapp
Product specification details
Madhesia27"
MarkaAOC
Rezolucioni1920 x 1080 Full HD
TipiDesktop
Portat LidheseHDMI , VGA
Refresh Rate75Hz
Lloji i PanelitIPS
GjendjaI Ri